Dvojdom D15, 4 izbový - rezervovaný

D15.jpg

Typ domu: Dvojdom

Výmera domu: 107,1 

Výmera pozemku: 350 

REZERVOVANÝ

Rodinný dom je moderný, veľmi dobre dispozične riešený, dvojpodlažný, s výmerou podlahovej plochy 107 m², ktorá umožňuje komfortné bývanie pre min. 4 člennú rodinu.


Prízemie tvorí vstupná chodba, veľká kuchyňa prepojená s obývacou izbou a jedálňou, samostatná izba, schodisko, odkladací priestor pod schodiskom a kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a umývadielkom. Obývacia izba a spálňa, z ktorých sa vychádza na terasu je krásne presvetlená veľkými oknami a terasovými dverami. Poschodie tvoria 2 priestranné izby, kúpeľňa s WC a technická miestnosť. 


Lokalita, v ktorej sa nachádzajú domy je ako stvorená na prechádzky, cyklotúry, behanie, či rybárčenie, nakoľko sa nachádza v blízkosti rieky Váh a jeho ramien. 

Cena domu 154.900 EUR je za skolaudovaný, kompletne dokončený, vymaľovaný dom, bez interiérových prvkov, ktorými sú interiérové dvere, podlahové krytiny, obklady a sanita. V cene je aj predpríprava (kabeláž) na alarm, na kamery, na klimatizáciu v obývacej izbe a predpríprava (kabeláž) na žalúzie, obývacia izba a spálňa.Ak si želáte kúpiť rodinný dom s kompletným dokončením aj s interiérovými prvkami (bez kuchynskej linky), jeho cena bude 161.900 EUR.


V dome je podlahové elektrické kúrenie s regulátorom teploty v každej miestnosti, elektrický ohrievač vody, rekuperácia, biele plastové okná trojsklo, biele plastové vchodové dvere, sadrokartónové stropy v podkroví. V dome je vybudovaný komín a základ pod krb alebo krbové kachle. 


Prístupové chodníky, terasa ako aj parkovacie státie pre 2 autá sú so zámkovej dlažby.
Ak túžite skĺbiť príjemný, tichý a bezpečný domov s rýchlou dostupnosťou do centra a s ľahkým napojením na R1, práve táto ponuka je pripravená splniť vaše predstavy o bývaní a zabezpečiť Vám pocit komfortu a bezpečia.

dvojdom 2 (3).jpg
viz_in_4.jpg
 
CHCETE SA O PROJEKTE DOZVEDIEŤ VIAC?

ĎAKUJEME ZA ODOSLANIE!

Kontakt

Otváracie hodiny

Výhradný predajca

Sledujte nás na

M.R. Štefánika 2997

926 01 Sereď

+421 903 394 840

norea@directreal.sk

www.directreal.sk/norea

Po-Pia 9:00 - 12:00 | 13:00 - 17:00

So-Ne Zatvorené

  • Šedý Facebook Icon